Wyłączone skrypty

Strona do poprawnego działania potrzebuje włączonego java script w przeglądarce internetowej. Jeżeli Chcesz dalej przeglądać stronę - włącz java script w ustawieniach swojej przeglądarki.

TWORZENIE STRON INTERNETOWYCH

POZYCjONOWANIE - SEO

NAPRAWA STARYCH STRON

PROGRAMOWANIE STRON NA KODACH

PROFESIONALNE STRONY INTERNETOWE

O Mnie

me

Jestem Kamil, mam 19 lat, programowaniem stron internetowych zajmuję się od ponad 3 lat. Uczęszczam do technikum Łączności na profilu TeleInformatyk. Moją pasją jest programowanie.

Motywy

Strony, które tworzę posiadają wbudowany tryb jasny jak i ciemny, dzięki którym w zależności od włączonego trybu w przeglądarce strona automatycznie dopasuje się z kolorystyką.

1

Responsywność

Wszystkie elementy na stronach są responsywne, czyli dopasowują się bezpośrednio do szerokości i wysokości wyświetlacza, dzięki temu możesz łatwo obsługiwać stronę zarówno na laptopie jak i smartphonie.

2

Technologie

Technologie jakich używam to html ver. 5 odpowiadający za szkielet strony, css ver. 3 odpowiadający za wygląd strony, java script ver. 6 dzięki któremu strona staje się dynamiczna i można pobierać na niej asynchronicznie informacje, sql czyli baza danych oraz php ver. 8 który odpowiada za działania backendowe np. formularz, licznik wyświetleń itp. Są to najnowsze wersje dostępnych technologii dzięki czemu twoja strona nie przestanie być wspierana za parę lat. Dodatkowo używam Protokołów takich jak Open Graph dzięki któremu wysyłane linki zawierają zdjęcia i opisy strony i ssh czyli zabezpieczenie strony używając szyfrowanego połączenia https.

3

Dlaczego lepiej wybrać mnie?

Tworzę strony pisząc cały kod ręcznie samemu, a NIE wykorzystując biblioteki typu wordpress. Pozwala to zwielokrotnić szybkość działania strony, nie trzeba będzie aktualizować codziennie pluginów, a cały kod jest pisany przez 1 osobę, co oznacza, że jeżeli coś by przestało działać to natychmiastowo jestem w stanie naprawić ten element. Strony są zoptymalizowane jak nabardziej jest to możliwe, ważne jest aby korzystać z dobrych praktyk, kompresować zdjęcia, zabezpieczać stronę i dopasować ją do wyszukiwarki pod względem seo.

4

Ostatnie projekty

Kontakt

Social Media

Firmy które mi zaufały

logo logo logo logo logo logo logo
logo logo logo logo logo logo logo